Logo MomsCare
 
 

Momscare: Work time, family time

To be happy at work, one needs to be happy in life. They need the time for hobbies and relax. When family comes, a 24-hour day becomes just not long enough. We know this all too well and so we help other parents to be happy both in life and at work.

Who is Momscare?

We are 2 moms who, apart from mothering, wish to take care of themselves and their careers. And to make this possible for other parents too. From our personal experience, we built services that help to balance work, family and free time. With mom’s special care.

 

Zuzana Trsová

+420 605 704 885

zuzana.trsova@momscare.cz

Zuzana utilizes her management skills both at Momscare and at home, where she oversees three little minions. She is behind all the organization agenda and makes sure all the projects run smoothly. When you contact us regarding our services, it will be her who will be in touch.

Hana Plívová

+420 777 068 281

hana.plivova@momscare.cz

Hana used to work as a kindergarten teacher. She is in charge of our pedagogical agenda – preparing activities for babysitting at work, babyparking and family days. As a mother of 3, she has plenty of testing material. Hana is also our head of marketing. If you got hooked by a Facebook post on Momscare profile, you’ve met already.

 
 

What our clients say about our services

 •  
  Dana (maminka 2,5leté holčičky)
  Verunka využívala službu babyparking a později navštěvovala i tématické dny. Babyparking jsme využívali od cca jednoho roku. Tety si uměly poradit s odloučením od mámy a zabavit i takto malé dítě. Nebyl problém se domluvit a i v rámci hlídání dodržovat denní režim dítěte. Tématické dny si Verunka velice oblíbila, naučila se pohybovat v kolektivu, seznámila se s používáním různých vývarných potřeb a nůžek. Tvoření si zamilovala a za tetami Hankou a Zuzkou se vždy velice těší. Velkou výhodu vidím ve věkově různorodém kolektivu díky čemuž se Verunka naučila vycházet s menšími dětmi a zároveň získala spoustu nových dovedností od starších.
   
 •  
  Daniela (účastnice workshopu)
  Nalákala jsem kamarádku na základní kurz šití. Prvotní strach z používání šicího stroje byl brzy pryč. Nejen, že jsme se naučily nebát jít do něčeho, co jsme nikdy předtím nedělaly, ale také jsme překvapily sami sebe, že dokážeme tvořit krásné věci. Setkaly jsme se nejen s pohodovými maminkami, ale i šikovnými dětmi. Byl to úžasný den, kamarádka si dokonce druhý den koupila šicí stroj. Děkujeme a moc se těšíme na další kreativní tematické dny.
   
 •  
  Jitka (maminka 3,5leteho chlapce)

  Služby společnosti MomsCare s.r.o. jsme využili při vyslání našeho 3 a půl letého syna na tématický pobyt v přírodě "Putování za skřítky".

  Byla to jeho první (a vlastně i naše) zkušenost s jeho přespáním mimo domov a bez rodičů. Měli jsme obavy, jak syn odloučení od nás zvládne, zda se zapojí do kolektivu a zda si s "tetami" sedne. Naše obavy byly absolutně liché. Zvláště jsme ocenili každodenní večerní report na FB, kde již z fotek bylo jasné, že si náš syn pobyt i nové kamarády užívá a je naprosto spokojený. Z pobytu se vrátil nadšený, se spoustou zážitků a nových kamarádů. Vysoce hodnotím komunikaci společnosti MomsCare, ať už při přípravě na pobyt, co se týká vyřízení veškerých formalit a poskytnutí všech důležitých informací, vč. toho, co dítěti zabalit, tak i v průběhu pobytu, kdy jsme si mohli být zcela jisti, že je o našeho syna po všech stránkách skvěle postaráno, a že netrpí ani citovou nouzí.

  Tímto i děkuji společnosti MomsCare za nové zážitky a možnosti, kterými nás všechny obohatila.

   
 •  
  Daniela
  Když mám chvilku, odskočím si vždy s velkou radostí z kanceláře Perfect Canteen Avast do dětského koutku. Pokaždé jsem mile překvapena jaké nové téma “moms” pro děti přichystaly. Také se ráda dívám, co pěkného s dětmi vytvoří. Dětičky se učí samostatnosti, kreativitě, chování k ostatním, ale také například i nezbytným stravovacím základům. Líbí se mi přístup „moms” a vnímám tu úžasnou energii, kterou v koutku vytvořily. Není to jen tak obyčejný koutek, ale místo, kde jsou děti spokojené a šťastné.
   
 •  
  Zdeněk (tatínek 3,5letého chlapce)
  Nášemu Arnoštovi je 3,5 let a navštěvuje tématické dny už nějaký ten pátek. Není dvakrát tvořivý typ, ale s "tetama", jak jim říkáme, vyrabí opravdu povedené kousky. Našel si tam i kamarády a když zrovna netvoří, tak spolu bojují se zlem v rolich supermana a jiných hrdinů. "Putování za skřítky", kterého se zůčastnil, byla opravdu povedená a pěkně připravená akce v přírodě. Každý den jsme na facebooku sledovali, co se událo, a že bylo na co koukat. Arnošt se vrátil spokojený a na otázku, jestli pojede i přístě, jsme dostali odpoveď: Ano!